SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kaffeskedar 8459253
nr 845 9253
Kaffeskedar
12 st, Silver, Förgyllda, etui
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 september 2013
kl 19:14:40
8/9 11:34:40
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver